Série "Diktátor nebo Gay?" (Queers - post SSSR, Bělorusko)

"Bojovníci za svobodu" v Minsku v Bělorusku v post SSSR zemi - jediné zemi v Evropě kde vládne prezident diktátor - Alexander Lukashenko. Veřejně zmínil: "Dokážu odpustit lesbám ale ne gayům" nebo také "Radši budu diktátor než gay".

Tak sem se rozhodnul najít gay, lesbické nebo bisexuální páry a všichni jsme se shodli, že tato "free work - volná tvorba" série je dobrý nápad, dobrý způsob a zároven symbolický způsob "boje za změnu" s relativně potencionálním výsledkem místo jakéhokoliv více násilného způsobu. Skoro nikdo je neakceptuje, netoleruje a je to stále spojené s "SSSR mentalitou" ("kde to je vše zaseklé" jak místní tvrdí) ale je důležité si uvědomit fakt, že je to také dalece individuální.
V tomto foto-setu můžete vidět mnoho opravdových gay/lesbických nebo bisexuálních párů před sovětskýmy monumenty apod. v Minsku v Bělorusku a je to hluboce spojené se symbolikou.
Ode mně je to zpráva světu, přání otevřít lidstvu mysl o něco víc.
Jeden nemusí být gay nebo bisexuál aby akceptoval nějaké věci.

PS: Toto je série čistě volná tvorba - free work založená na mých námětech, symbolice a motivaci místních lidí v Minsku.

"Dictator or Gay?" (Queers - post USSR, Belarus)

"Freedom fighters" in Minsk, Belarus - in post USSR country - the only country in Europe with the dictator president - Alexander Lukashenko. He mentioned:'I can forgive lesbians but not gay men'or also ‘I’d rather be a dictator than gay’.

So i decided to find out the gay, lesbian or bisexual couples and we all agreed that this free-work photo set is an good idea, good way and symbolic way at the same time to "fight for the change" with relatively potentional result instead of any kind of more violent way. Almost noone accept them, tolerate them and it's still connected with the "USSR mentality" ("where it's all stucked" as the loca

Dictator or Gay? (BELARUS)

(Queers activists - post USSR, Minsk, Belarus)

Symbolic series made with the LGBT activists in Minks, Belarus.(And Lukashenko's hatred against the homosexuals)

"Freedom Fighters" in Minsk, Belarus - post USSR country - the only country in Europe with the dictator president - Alexander Lukashenko. He mentioned: 'I can forgive lesbians but not gay men' or also ‘I’d rather be a dictator than gay’. You can see queers activists that i've had chance to cooperate with and make these symbolic photographs based on the bad situation with the "black minded" people and the law.

1
2
3
4
5
6
6b
7
8
9
10
15
1 2 3 4 5 6 6b 7 8 9 10 15

Posted in PEOPLE 'S STORIES.