Kniha: Jiná Krása

Právě vydávám svou první knihu: JINÁ KRÁSA. Má 13 kapitol o mých nejlepších, nejhorších, nejextrémnějších a nejzajímavějších příbězích z výprav za kontroverzí a neuvěřitelnými lidskými příběhy po celém světě. Posledních 10 let mého života. Zrození mé první knihy je přímo závislé na dostatečném počtu předplatitelů. Touto koupí si tedy jen nekupujete knihu, ale aktivně se podílíte na jejím zrození a přímo v knize poděkuju a zmíním všechny jména předplatitelů a přispěvovatelů jako spolutvůrce.

 

Nejvtipnější, nejsmutnější, nejextrémnější a nejzajímavější příběhy a fotky z celého světa. Fotografie pro mě není zdaleka jen obrázek, je to pro mě zbraň, která umí zabít stereotypy a lék, který může otevřít oči. I touto knihou chci otevřít oči, zabít některé stereotypy a teleportovat vás do jiných světů na této planetě. Ukázat kontroverzní a jinak speciální příběhy lidí.

V knize se objeví např. tyto příběhy:

Jak jsem byl středem krvavé rvačky po mém příletu do Etiopie, jak po mně stříleli ve válce v Donbasu, jak jsem založil rapovou tradici v Americe, jak jsem riskoval při focení revoluční mládeže v Íránu, jak jsem měl velké štěstí při focení exorcismu v Etiopii, jak jsem zažil super časy se sériovými vrahy na Ukrajině a 3 obsáhlé rozhovory s nimi, jak jsem pospával po lavičkách v Japonsku a u toho fotil tragikomický život japonských businessmanů, jak jsem strávil 2 měsíce na Jamajce, jak jsem letět fotit hořící Amazonii a uprostřed jungle jsem objevil Češku, která se vdala za náčelníka kmene Huni Kuin, jak jsem prožil svojí první seanci Ayahuasci, jak jsem se stal králem slamu v Osace, jak jsem zažil magický momenty v Indii a Nepálu

Stojí 1490Kč. Velký formát na šířku (B4) a text plus zhruba 150 fotek a cca 200 stran, kvalitní tisk. Touto částkou se pokryjí jen náklady za výrobu knihy.

Za předplacení a pomoc při vzniku budu moc rád. Díky vám tahle kniha vzniká!

Předplatné nebo jakýkoliv příspěvek můžete posílat na toto číslo účtu s poznámkou s vaším jménem:

670100-2208215237/6210

nebo na PayPal: daviddtes@seznam.cz

a nebo kartou on-line:

 

Moc vám děkuju,

David Těšínský

PS: Můžete si také zakoupit libovolnou fotku z tohoto webu.

Více informací na david@tesinskyphoto.com nebo 723 422 975

Ukázky z knihy: